Hizmet Bölgelerimiz

Antakya Reyhanlı Taksi

Reyhanlı’da bulunan taksi durağımız sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Havaalanına da getirme ve götürme hizmeti vermekteyiz.

Hatay içinde hizmet veren Antakya Reyhanlı taksi sizler için hizmet vermektedir. Tecrübeli şoförlerimiz ve bakımlı araçlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Hızlı, güvenli ve konforlu yolculuklarınız için bizleri tercih edebilirsiniz.

Havaalanı Taksi Hizmeti

7/24 hizmet veren taksi durağımız sizleri dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden alıp gitmeniz gereken yere götürmek için telefonlarınızı bekliyor. Yetişmek üzere olduğunuz uçuşunuza da sizleri yetiştirmek için bizi tercih edebilirsiniz. Hatay havaalanı taksi hizmeti sunan taksi durağımız, sizleri her saatte istediğiniz yerden alıyor ve Hatay Antakya’da bulunan havaalanına götürüyor.

Reyhanlı Taksi Ücretleri

Taksi fiyat tariflerinin belirli bir standardı vardır. Bu standart içerisinde Reyhanlı taksi ücretleri de aynı standartlar çerçevesinde, indi bindi fiyatları, kilometre başına fiyatlandırmayı sabit olarak uygular ve gerekli mercilerin bu konudaki yayımladıkları önerge ve kuralları dikkatle uygularız. Antakya Reyhanlı taksi ile seyahat etmenizin ardından ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile ödeme de bulunmaktadır. Sizlerin yanında nakit olmaması gibi bir problem ödeme yapmanıza ve taksi kullanmanıza engel bir unsur değildir. Kredi kartlarınız ile de taksilerimizde ödeme yapabilirsiniz.

Antakya Taksi Araçları

Antakya taksi durağımızda bulunan ve bünyemizde hizmet vermekte olan taksi araçlarımızın, gerekli periyodik bakımları düzenli olarak yapılmıştır. Taksilerimizin bütün bakımları tam ve eksiksiz yapılmakta ve sizlere en iyi hizmeti vermek için yollarda gitmektedirler. Taksilerimizin içerisinde bulunması gereken yangın tüpleri vs. gibi diğer araç ve gereçler de kurallara ve yönergelere uygun olarak taksilerimizde bulundurulmaktadır. Bu gibi birçok prosedür ve kuralı taksilerimizde eksiksiz olarak uyguluyor ve sizler ile şoför arkadaşlarımızın can güvenliğini de ilk sıraya koyarak taksilerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Hatay Antakya Taksi ve Müşteri Memnuniyeti

Taksi durağımızda bulunan taksilerimizin şoförleri sizler için en iyi hizmeti vermek adına, birçok hazırlığı ve gerekli olan uygulamaları son derece ciddi ve eksiksiz bir şekilde yapmaktadırlar. Bizler için müşteri memnuniyeti can güvenliğinden sonra gelen ikinci önemli konudur. Bizler müşterilerimizin gitmesi gereken yerlere en çabuk ve en kısa yoldan gitmesi için uğraşan ve Antakya Reyhanlı taksi durağı olarak sizler için en iyi hizmeti vermek adına çalışan bir ekibiz. Müşterilerimiz yıllardır bizler ile memnuniyet içerisinde yolculuk yapmaktadırlar. Hatay’ın yerlileri dışında, gerek yerli turist gerekse de yabancı turistler ile birlikte çalışan taksi durağımız, yerli ve yabancı turistlerin de memnuniyetini kazanmıştır.

Taksi İle Ulaşım

Toplu taşıma araçları ile ulaşım yapılamayan ya da daha hızlı bir şekilde veya daha konforlu bir ulaşım isteyen kişiler için taksi ile ulaşım birçok açıdan birinci ulaşım alternatifi olarak göze çarpmakta. Özellikle yeni gelinen ve yolları iyi bilinmeyen şehirlerde, taksi ile ulaşım birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bizler de Antakya Reyhanlı’da sizler için en iyi şekilde hizmet vermek adına gerek şehrimize yeni gelen yabancı ve yerli turistlerin ulaşımına yardımcı olmak gerekse de burada ikamet eden kişilerin havaalanı ve şehir içi ulaşımlarını kolayca sağlamak adına burada hizmet vermekteyiz. Antakya Reyhanlı Taksi olarak sizler için en iyi şekilde hizmet vermek adına gelişmiş telsiz ağımız, bakımlı araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermek adına çalışmaktayız. Sizler de Hatay’da Antakya Reyhanlı taksi ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz yere güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet arayanların tercih ettiği Hatay Antakya taksi firmamız bu alanda her zaman profesyonel bir şekilde sindire desteklerini sunarken müşteri merkezli bir yaklaşıma da çalışmalarını sürdürmeye özen göstermektedir.

Hotline