Hizmet Bölgelerimiz

Antakya Defne Taksi

Defne üzerinde bulunan ve hizmet veren taksi durağımız sizler için 7/24 hizmet vermektedir.

Hatay içerisinde sizler için hizmet veren Antakya Defne taksi sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çaba göstermektedir. Tecrübeli şoförlerimiz ve bakımlı araçlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Hızlı, güvenli ve konforlu yolculuklarınız için bizleri tercih edebilirsiniz.

Antakya Taksi Hizmeti

7/24 sizlerin rahat ve konforlu ulaşımı için hizmet veren taksi durağımız sizleri dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden alıp gitmeniz gereken yere götürmek için çalışmaktadır. Yetişmek üzere olduğunuz bir uçuş varsa ya da gitmek ve ziyaret etmek istediğiniz bir hasta ya da alkol alacağınız bir eğlence ya da yer bu gibi durumlarda buralara ulaşım sağlamak için bizi tercih edebilirsiniz. Hatay taksi hizmeti sunan durağımız, sizleri her saatte istediğiniz yerden alarak istediğiniz yere bırakmaktadır.

Antakya Defne Taksi Araçları

Defne’de bulunan ve hizmette olan taksi durağımızda bulunan ve bünyemizde hizmet vermekte olan taksilerimizin, gereken bütün periyodik bakımları eksiksiz olarak yapılmıştır. Taksilerimizin içinde bulunması zorunlu tutulan ve yönergeler ile belirlenen yangın tüpleri ve diğer araç gereçler de kurallara uygun olarak taksilerimizde bulundurulmaktadır. Bu gibi birçok prosedür ve kuralı taksilerimizde eksiksiz olarak uyguluyor ve sizler ile şoför arkadaşlarımızın can güvenliğini önceleyerek ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Antakya Defne Taksi Ücretleri

Taksi fiyat tariflerinin belirlenmiş ve bütün taksi durakları tarafından uygulanmak zorunda olunan bir standardı vardır. Bu standart fiyat tarifesi içerisinde taksi ücretleri de aynı standartlar çerçevesinde, gerek indi bindi fiyatları gerekse de kilometre başına fiyatlandırmayı sabit olarak uygular. Antakya Defne taksi ile seyahatlerinizde ödeme seçeneklerimizin içinde kart ile ödeme de bulunmaktadır. Nakit paranızın bulunmadığı ancak kartınızın yanınızda olduğu durumlarda taksiye binmemek yerine binerek ödemenizi kolaylık ile kartla yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Taksilerimiz ile ulaşım sağlamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi İle Ulaşım

Taksi ile ulaşımı tercih etmek için müşterilerin genellikle birçok sebebi olabileceği gibi o an öyle gerekmesi de tercih sebebi olabilmektedir. Toplu taşıma yerine bizi ya da aracı olmadığı için bizi ya da araç ile gidemeyeceği yerler için bizi tercih eden birçok kişi vardır. Bizler de Antakya Defne’de sizler için en iyi şekilde hizmet vermek adına gerek şehrimize yeni gelen yabancı ve yerli turistlerin ulaşımına yardımcı olmak gerekse de burada ikamet eden kişilerin havaalanı ve şehir içi ulaşımlarını kolayca sağlamak adına burada hizmet vermekteyiz. Antakya Defne Taksi olarak sizler için en iyi şekilde hizmet vermek adına gelişmiş telsiz ağımız, bakımlı araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermek adına çalışmaktayız. Sizler de Hatay’da Antakya Defne taksi ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz yere güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

Hatay Antakya Defne Taksi Müşteri Memnuniyeti

Bizler için çok önemli olan müşteri memnuniyeti can güvenliğinden sonra gelen ikinci önemli kıstastır. Bizler müşterilerimizin gitmesi gereken yerlere en çabuk ve en kısa yoldan gitmesi için uğraşan ve Antakya Defne taksi durağı olarak sizler için en iyi hizmeti vermek adına çalışan bir ekibiz.  Müşteri memnuniyeti ilkemizden vazgeçmeden her zaman geliştirerek devam etmekteyiz. Hatay’ın her noktasında bulunan her türlü insanımızı müşteri olarak araçlarımızda uzun yıllardır taşımaktayız. Sizler de bu konforlu ve güvenilir ulaşımdan faydalanmak için bizler ile iletişime geçebilir ve taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet arayanların tercih ettiği Hatay Antakya taksi firmamız bu alanda her zaman profesyonel bir şekilde sindire desteklerini sunarken müşteri merkezli bir yaklaşıma da çalışmalarını sürdürmeye özen göstermektedir.

Hotline