Hizmet Bölgelerimiz

Antakya Merkez Taksi

Hatay Antakya Merkez üzerinde bulunan ve hizmet veren taksi durağımız sizlere en iyi hizmeti vermek adına 7/24 hizmet vermektedir.

Hatay’ın Antakya ilçesinde Merkez içerisinde sizler için hizmet veren Antakya Merkez taksi siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için çaba göstermektedir. Birbirinden tecrübeli şoförlerimiz ve bakımları zamanında yaptırılmış olan güvenli araçlarımız ile sizlere iyi şekilde hizmet vermek adına birçok önlem ve güvenliği sunuyoruz. Hızlı, güvenli ve konforlu yolculuklarınız için bizleri tercih edebilirsiniz.

Merkez Taksi Müşteri Memnuniyeti

Bizler için can güvenliğinden sonra en çok önemli olan ve ikinci olarak en çok öncelediğimiz kıstas olan memnuniyet ilkemiz bizler için çok önemlidir. Bizler müşterilerimizin gitmesi gereken yerlere en çabuk ve en kısa yoldan gitmesi için uğraşan ve Antakya Merkez taksi durağı olarak sizler için en iyi hizmeti vermek adına çalışan bir ekibiz.  Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimiz için gereken konfor, güven ve kurallar çerçevesinde sizleri yetiştirmek için gerekli olan hızı sunmaya çalışmaktayız. Sizler için en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile her zaman kendimizi geliştirmeye ve daha ileriye gitmeye çalışmaktayız.

Antakya Merkez Taksileri

Antakya Merkez’de bulunan ve sizler için aktif hizmette olan durağımızda bulunan ve bünyemizde hizmet vermekte olan araçlarımızın, gereken bütün bakımları eksiksiz ve tam olarak yapılmıştır. Lastik bakımlarından, yağ bakımına kadar en ince ayrıntıdan itibaren atlanmaması gereken bütün ve gerekli gördüğümüz tüm önlemleri sizler için alarak yolculuklarınızı güvenli bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Antakya Merkez Taksi Fiyatları

Taksi fiyat tariflerinin önceden belirlenmiş ve ülkedeki bütün taksiler tarafından uyulmak zorunda olunan bir kural içerisindedir. Bu önceden belirlenmiş ve kesin olan fiyat tarifesi Merkez taksi ücretleri de aynı standartlar çerçevesinde, indi-bindi fiyatları ve kilometre başına ödenecek olan fiyatlar her yerde sabit olarak uygular. Merkez taksi ile yaptığınız yolcuklarda sadece nakit ödeme değil kart ile ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır. Bundan dolayı sizler de eğer nakit halde paranız yoksa ancak kartınız yanınızda ise taksiye binebilir ve ödemenizi kart ile yapabilirsiniz.

Merkez Taksi Hizmeti

Her zaman gece gündüz sizler için hizmet veren taksi durağımızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Alkol alacğınız bir yere gidiyor iseniz ya da toplu taşıma kullanamayacak bir yere gidiyorsanız toplu taşıma oraya gitmiyorsa ya da aracınız o an kullanım dışında ise sizler de bizleri tercih edebilirsiniz. Hatay içi taksi hizmeti sunan durağımız, sizleri daima her saatte istediğiniz yerden alarak dilediğiniz yere bırakmaktadır.

 

Merkez Taksi İle Ulaşım

Hatay Merkez’de yer alan ve sizleri gerek havaalanına gerek hastanaye gerekse de şehrin diğer her yerinde götüren taksilerimiz ile sizler de güvenli, konforlu ve hızlı bir ulaşım tecrübesi yaşayabilirsiniz. Birçok müşterimiz uzun yıllardır tam zamanında güven ve konfordan ödün vermeden birçok noktaya zamanında ulaştırdık. Sizler de zamanında ulaşmak istediğiniz yerler için toplu taşıma ya da özel araç kullanamayacağınız yerler için bizleri tercih edebilirsiniz. Antakya Merkez Taksi olarak sizlere en iyi hizmet için geliştirmiş olduğumuz haberleşme ağımız ve tecrübeli kadromuz ile çalışmaktayız. Hatay Merkez üzerinde sizleri dilediğiniz yere taşıyacak olan taksi durağımız can güvenliği ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çalışmakta ve çağrılarınızı 7/24 açık olan telefon hattında beklemekteyiz. Sizler de Hatay’da Antakya Merkez taksi ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz yere güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet arayanların tercih ettiği Hatay Antakya taksi firmamız bu alanda her zaman profesyonel bir şekilde sindire desteklerini sunarken müşteri merkezli bir yaklaşıma da çalışmalarını sürdürmeye özen göstermektedir.

Hotline